Lamelové rošty

Kvalitní lamelové rošty, od základních až po motoricky polohovatelné.

Vybrali jste tu správnou matraci? Aby docházelo u pěnových a latexových matrací k dobré cirkulaci vzduchu a tím byl zajištěn klidný spánek, budete potřebovat také odpovídající rošt. Vyberte si z našeho sortimentu kvalitních českých lamelových roštů od pevných až po elektricky polohovatelné.

pevné rošty

Pevné rošty s pružnými lamely (28 lamel) uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech, které jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Jsou vhodné pro pěnové a latexové matrace.

rošty ručně polohovatelné

Díky jednoduchému mechanizmu si snadno napolohujete rošt pod hlavou nebo jej přizvednete ve spodní části v nohách. Mírné nadzvednutí roštu v oblasti nohou navíc ulehčuje cirkulaci krve a usnadňuje práci Vašemu srdci. Naopak lehce zvednutá hlavová část roštu se může hodit při rýmě nebo nachlazení...

rošty motoricky polohovatelné

Díváte se rádi před spaním na televizi nebo v posteli trávíte více času kvůli zdravotním potížím? Pracujete často na notebooku a potřebovali byste více pohodlí? Znatelnější komfort a přitom dnes již za přijatelné peníze Vám poskytnou naše elektrické lamelové rošty.